Přístupové kontroléry Honeywell MAXPRO Access, zcela nový MPA1

Informace o školení  
Datum:01/26/2021
Čas:02:00 PM - 03:00 PM
Místo konání:On-line, ,
Oddělení:ADI Experience
Cena:zdarma
Počet volných míst:0
 
Podrobný popis školení:Pokud hledáte pro své zákazníky moderní a jednoduše nasaditelné řešení kontroly vstupu, ať už pro malé jednodveřové instalace nebo třeba i pro větší instalace s větším počtem objektů, mohou pro vás být zajímavou inspirací nové přístupové jednotky MAXPRO Access (MAP1 a MPA2) od spol. Honeywell.
Chcete vidět, jak rychlá, a přitom funkčně bohatá může být správa celého přístupového systému jen přes webový prohlížeč, třeba i s ovládáním externí poplachové ústředny? Nebo jak můžete rozšířit stávající instalace s jednotkami NetAXS-123 a SW WIN-PAK o nové moderní kontroléry? A jak s výhodou rychle připojovat čtečky, kontakty a dokonce i zámky přes konektory RJ45? Pak vám tento webinář rozšíří obzory, jak může vypadat a fungovat moderní přístupový systém, vhodný i pro malé objekty typu prodejen, pobočkových kanceláří nebo technologických lokalit. První představení nového miniaturního kontroléru MPA1 v ČR!


Obsah školení:

Modely použití jednotek MPA1 a MPA2 pro různé typy instalací
Stručný popis všech 3 možných režimů správy (vestavěný webový server / SW WIN-PAK / cloudové řešení MAXPRO Cloud)
Hardwarová koncepce jednotky, filozofie click&done – RJ45 pro připojení (téměř) čehokoliv
Připojování čteček přes klasické rozhraní Wiegand i moderní OSDP
Reálná práce ve webovém rozhraní jednotky pro malé až středně velké instalace

Určeno pro:
Techniky, obchodníky, bezpečnostní manažery, facility manažery nebo projektanty, i z řad stávajících uživatelů systému WIN-PAK.

Proč se zúčastnit
Získáte přehled o nových způsobech řešení klasických problémů v přístupových systémech. Zjistíte, jak se dá snadno monitorovat a spravovat celý přístupový systém na dálku, jen z webového prohlížeče na prakticky libovolném zařízení, aniž byste museli jezdit do místa instalace. Jestliže jste stávajícími uživateli (instalačními techniky nebo projektanty) systémů WIN-PAK, budete moci srovnat přínosy nové jednotky s hardwarem, který znáte (NetAXS-123, příp. N-1000).
A pokud vás zajímají možnosti elegantní společné správy přístupového, zabezpečovacího a kamerového systému z jediného webového rozhraní na cloudové platformě, dozvíte se základní informace o přelomovém řešení MAXPRO Cloud, pro které bude následně vyhrazeno samostatné školení – ale hardware přístupové části MAXPRO Cloudu už budete mít tou dobou v malíku.

V případě, že Vám nedorazil odkaz na přihlášení, můžete použít tento odkaz: https://resideo.zoom.us/webinar/register/WN_TyTpGmq5Qc-Zl5lHq2Sozw

 
Forma:Projekce MS PowerPoint s demo ukázkami
Podklady:
Doporučená literatura:
Občerstvení:
Osvědčení o absolvování:
Informace:


 
 

    

Školitel 1  
Jméno:Kamil
Příjmení:Štětina
Telefon:+420 543 558 151
E-mail:kamil.stetina@adiglobal.com
 
Školitel 2  
Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail: