Novinky v bezdrátovém přístupovém a hotelovém systému Salto

Informace o školení  
Datum:02/23/2021
Čas:01:00 PM - 02:00 PM
Místo konání:On-line, ,
Oddělení:ADI Experience
Cena:zdarma
Počet volných míst:16
 
Podrobný popis školení:Bezdrátové kliky a zámky už dávno nejsou výsadou jen hotelových pokojů. Webinář vám ukáže, jak je můžete elegantně a s úsporami instalačních nákladů nasadit i jako zcela plnohodnotný přístupový systém, s bonusem v podobě klik, čteče nebo zámků se špičkovým designem. A že vaši zákazníci už nechtějí používat klasické plastové karty? Skvěle, systémy Salto jim nabídnou možnost otevírat si dveře i virtuální kartou v mobilu. S doručením na telefon uživatele okamžitě a kamkoliv, třeba i na druhý konec světa.

Obsah školení:
Seznámení s výhodami konceptu „přístupovky naopak“ v podání Salto zámků a identifikátorů – bez nutnosti komunikace se čtečkami, ať už jsou kdekoliv. Představení aktuálních typů zámků a čteček v jednotném špičkovém designu XS4 – pro přístupové, hotelové i kombinované systémy. Ukázky správy celého řešení z komfortního rozhraní ve webovém prohlížeči. A samozřejmě i podrobnosti a ukázky práce s virtuálními kartami v systému Salto.

Proč se zúčastnit:
Jednoduše řečeno – abyste získali konkurenční výhodu se znalostmi, jak přístupovku řešit kompletně bezdrátově, bez nutnosti budování komunikačních kanálů, přesto s přehledy o dění na dveřích na obrazovce vašeho libovolného zařízení. Abyste mohli navrhnout a instalovat plnohodnotný systém i tam, kde tahání kabelů není možné nebo žádoucí. Nebo třeba abyste byli schopni nabídnout svým zákazníkům řešení pro ubytovací zařízení bez klasické obsluhy.
 
Forma:Projekce MS PowerPoint s demo ukázkami
Podklady:
Doporučená literatura:
Občerstvení:
Osvědčení o absolvování:
Informace:


 
 

    

Školitel 1  
Jméno:Kamil
Příjmení:Štětina
Telefon:+420 543 558 151
E-mail:kamil.stetina@adiglobal.com
 
Školitel 2  
Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail: