PSIM/BMS Axxon Intellect – Integrační platforma AxxonSoft

Informace o školení  
Datum:03/02/2021
Čas:01:00 PM - 02:00 PM
Místo konání:On-line, ,
Oddělení:ADI Experience
Cena:zdarma
Počet volných míst:28
 
Podrobný popis školení:
Obsah školení:


Představení integrační platformy Axxon Intellect od společnosti AxxonSoft. Ukázka modulárního řešení a výhod otevřené integrační platformy. Úpravy na míru projektu – upravitelné prostředí a logika systému požadavkům projektu.


Architektura záložního failover serveru, systém automatického obnovení služeb, integrace s LDAP.


Prezentace modulů:


ACFA – Modul pro integrace se slaboproudými systémy – seznámení s funkcionalitami, vazby mezi integrovanými systémy, jednotný správce přístupu pro EKV, evidence návštěv, eskalace alarmových událostí. Ukázka nové integrace ústředny MB Secure. Ukázka mapových podkladů a vizualizace.


FACE – Modul rozpoznávání obličeje, odhad věku, pohlaví, rozpoznání emoce, brýlí, vousů, barvy vlasů apod. Propojení s EKV – systém dvojité verifikace.


AUTO – Modul pro rozpoznání RZ vozidel, správu databáze, rozpoznání výrobce a modelu vozidla, ACCR, UIC. Ukázka jednotlivých algoritmů pro rozpoznávání RZ. Dopravní statistika provozu, detekce zastavení vozidla.


POS – Modul pro čtení čárových a QR kódů z obrazu kamer, připojení pokladních systémů, detekce spřátelených nákupů – sweethearting.


DETECTOP PACK – Ukázky video analytických částí systému. Behaviorální analýzy, detekce osob a vozidel na základě neuronových sítí. Přizpůsobitelné filtry pro jednotlivé aplikace. Detekce ochranných pracovních


pomůcek.

 
Forma:Projekce MS PowerPoint s demo ukázkami
Podklady:
Doporučená literatura:
Občerstvení:
Osvědčení o absolvování:
Informace:


 
 

    

Školitel 1  
Jméno:Jiří
Příjmení:Hromada
Telefon:Axxonsoft
E-mail:
 
Školitel 2  
Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail: