ADI > O nás

O nás

Jsme ADI Global Distribution, přední dovozce a distributor produktů zabezpečovací techniky působící na českém a slovenském trhu již více než 25 let. Během tohoto ob­dobí se naše cesty již určitě protnuly. Začínali jsme jako česká soukromá společnost Olympo controls. V roce 2003 jsme se stali součástí společnosti Honeywell, jejíž pro­dukty tvoří značnou část našeho sortimentu. V říjnu 2018 společnost Honeywell Inter­national Inc. uskutečnila záměr odštěpit svou část Homes a ADI Global Distribution. Stali jsme se tak součástí samostatné, veřejně obchodované společnosti RESIDEO.

Nabízíme nejširší sortiment bezpečnostních systémů v České a Slovenské republice. Skladem držíme produkty předních světových výrobců a najdete tu vše potřebné pro ochranu majetku a osob.

Naše strategie je založena na kvalitě dodávaných technologií, navržení komplexního řešení a individuálním přístupu k zákazníkovi.

Jsme společností, která staví na svých lidech. Zaměstnanci ADI Global Distribution se s touto strategií plně ztotožňují a využívají své odborné zaměření a technické znalosti k zajištění nejlepších služeb v oblasti dodávek zabezpečovacích technologií.


SILNÉ STRÁNKY ADI:


VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY – NENÍ TO O FIRMĚ, ALE O LIDECH

K zajištění dodávek a služeb přistupujeme s velkou zodpovědností. Tým našich odborníků je připraven vám poskytnout své odborné znalosti a zkušenosti získané za více jak 25 let působení na trhu.

Svých zákazníků si vážíme a věříme, že náš úspěch je výsledkem našich dlouholetých vzájemných vztahů. Lidé jsou středem všeho, co děláme. Naši zaměstnanci mají zkušenosti, znalosti a jsou odborně vyškoleni výrobci na konkrétní technologie zabezpečení.

1) POMÁHÁME PŘI ZÍSKÁVÁNÍ ZAKÁZEK

2) POMÁHÁME PŘI INSTALACI

3) POMÁHÁME PŘI BUDOVÁNÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY


VÝBĚR PRODUKTŮ

Nabízíme široké portfolio ověřených a kvalitních produktů elektronického zabezpečení. Náš produktový katalog čítající více než 700 stránek je pro vás k dispozici na našich webových stránkách www.adiglobal.com/cz. Jsme jediným distributorem, který nabízí všechny kategorie zabezpečovací techniky od více než 200 dodavatelů.

Naše produktová nabídka obsahuje následující kategorie:

V ADI najdete vše od běžně dostupných bezpečnostních produktů až po nejmodernější technologická řešení.


DOSTUPNOST – SNAŽÍME SE BÝT TAM, KDE NÁS POTŘEBUJETE

Potřebujete se s námi spojit? Zavolejte na naše obchodní oddělení, kde Vám vždy ochotně poradíme nebo navštivte jednu z našich 6-ti poboček v ČR a SR.

ADI internetové stránky obsahují kompletní nabídku sortimentu včetně e-shopu, akčních nabídek, novinek a odborných školení. Zboží si zde můžete objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Máme tým zkušených regionálních zástupců a pracovníků obchodní a technické podpory, který je připraven vám pomoci nejen telefonicky nebo emailem ale také osobně ve vaší firmě nebo u vašeho zákazníka.

Od roku 1999 navštěvujeme v rámci ROADSHOW pravidelně 10 měst v ČR a SR, kde prezentujeme novinky v oblasti zabezpečovacích a slaboproudých systémů. Od roku 2013 pořádáme za účasti více než 35 světových výrobců veletrhy zabezpečení ADI EXPO v Praze, Bratislavě, Brně a Ostravě. Pravidelně se na těchto veletrzích osobně setkáváme s více než 600 zákazníky.

Těšíme se na setkání s Vámi.