ADI > O nás

O nás

ADI Global Distribution je součástí skupiny ADI, jednou z vedoucích firem v oboru distribuce zabezpečovacích a slaboproudých zařízení, která provozuje 32 poboček v 11 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Nabízíme sortiment EZS, EPS, CCTV, EKV, domovní telefony a videotelefony, perimetrické systémy, datové komunikační prostředky, komplexní integrovaná řešení a EZS a EKV MB Series.

Chceme být partnerem obchod­ních a instalačních firem v oblasti zabezpečovacích zařízení po ce­lé Evropě. Naší strategií je pomá­hat našim zákazníkům v růstu na­bídkou výrobků, které potřebují, a poskytovat nejlepší možné služ­by a podporu. ADI Global Distribution umožní svým zákazníkům snadný přístup k širokému spektru výrob­ků po celé Evropě, nabídne kvalit­ní služby při dodávce a nadstan­dardní technickou podporu.

ADI Global Distribution

Kdo jsme

ADI je vedoucí firma v oboru distribuce zabezpečovacích a slaboproudých zařízení s více než 32 pobočkami v 11 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe. Jsme součástí celosvětově známé společnosti ADI, která je uznávaným a úspěšným distributorem v Severní Americe s více než 100 pobočkami a s obratem 1,1 miliardy dolarů. Naším cílem je být partnerem obchodních a instalačních firem v oblasti zabezpečovacích zařízení po celé Evropě a pomáhat našim zákazníkům v růstu nabídkou kvalitních výrobků, služeb a technické podpory. Jako součást skupiny Automation and Control Solutions (ACS) společnosti Honeywell, strategické obchodní skupiny s obratem 7,5 miliardy dolarů zaměřené na měřící a řídící technologie pomáhající vytvářet bezpečnější a produktivnější prostředí, tvoříme každý den pro všechny naše zákazníky bezpečnější podnikání. V ADI Global Distribution si uvědomujeme důležitost vás, našich zákazníků, a jsme odhodláni vyjít vstříc všem vašim požadavkům.

Co děláme

Již více než 20 let jsme předním distributorem komponentů zabezpečovacích zařízení a dodavatelem komplexních řešení. Od roku 1991 nás v České a Slovenské republice znáte jako OLYMPO controls. V roce 2003 převzala naše obchodní aktivity nadnárodní společnost Honeywell, divize Honeywell Security, která je součástí skupiny ACS (Automation and Control Solutions). Vedle distribuce zabezpečovacích zařízení poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby jako jsou návrhy řešení, školení, konzultace, technická podpora či servis. Od ledna roku 2005 jsme rozšiřovali naše obchodní aktivity pod značkou ADI International a od ledna 2008 vystupujeme pod značkou ADI Global Distribution. ADI Global Distribution je obchodní značkou Ademco CZ s.r.o. - Security Products o.z.

Co vám můžeme nabídnout

Široký sortiment zabezpečovacích zařízení

Naše portfolio zahrnuje celou řadu zabezpečovacích a slaboproudých zařízení renomovaných a zavedených značek jako je Ademco, Honeywell, Optex, System Sensor, Indala, HID, Fermax a mnoho dalších. Široký sortiment dodávaných výrobků nám umožňuje splnit veškeré vaše požadavky v oblasti zabezpečení majetku a osob. Zároveň nám dává možnost navrhnout a dodat komplexní řešení, kde jsou společně integrovány jednotlivé systémy EZS, EPS, CCTV a ACCESS.

Služby a technická podpora

Nedílnou součástí našich služeb je poskytování odborné technické podpory a servis. Pravidelně pořádáme školení a semináře tak, abyste byli informováni o nových trendech a produktech, seznámili se s technickými parametry a správnou instalací dodávaných zařízení.

Dostupnost skladem

ADI Global Distribution má přístup k tisícům výrobků mnoha světových značek. Naše sklady jsou plně zásobeny a každý den jsme připraveni vyřídit vaše objednávky. Naším prvořadým zájmem je uspokojit vaše požadavky v nejkratším možném čase.

Konkurenceschopné ceny

Velkou péči věnujeme výběru našich dodavatelů. Kromě přístupu k širokému spektru výrobků pro všechny typy aplikací můžete očekávat vynikající poměr kvality a ceny.

Katalogy a podpora prodeje

Aktivně nabízíme marketingovou podporu ve formě katalogů a odborné dokumentace. Úzce spolupracujeme s dodavateli a výrobci, abychom vám každý měsíc mohli u vybraných položek nabídnout speciální ceny. Jako zákazník ADI Global Distribution máte možnost těchto akčních nabídek využít.

Naši lidé

V ADI Global Distribution sdílíme společný přístup: Spokojenost obchodních partnerů s námi nabízenými výrobky a službami patří mezi naše prvořadé cíle. Nasloucháme „hlasu našeho zákazníka“, vždy můžete očekávat, že obdržíte veškerou podporu při realizaci vašich projektů.

Celosvětová působnost

ADI nabízí po celém světě svým zákazníkům kvalitní produkty, služby a řešení. Partnerstvím s organizací, za kterou stojí silná a celosvětově uznávaná společnost Honeywell, získáváte přístup k takovému množství výrobků a služeb, že nemáte důvod hledat jiného dodavatele.