Platnost k datu: 7.7.2021
NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu  |  Cenové změny
 
Novinky Sortiment Ceníky Akční ceny Školení Projektanti Servis Kontakty O nás
VÝBĚR Z NOVINEK  
 
Ústředny JA-100+ v nových variantách
Nyní s 2G nebo 4G LTE GSM komunikátorem
Začátkem roku 2021 Jablotron zařadil do sortimentu nový 4G GSM komunikátor JA-194Y, takže si můžete zvolit typ ústředny JA-100+ podle toho, který GSM komunikátor je do instalace vhodnější.
Objednávejte zde ...
 
Nová dotyková klávesnice RisControl
Ovládejte a kontrolujte vše z jedné klávesnice
Nový typ dotykové klávesnice s 8" barevným displejem pro intuitivní ovládání poplachového systému a volitelnou možností prohlížení živého nebo zaznamenaného videa z Risco Cloud VUpoint Video Solution.
Více informací..
 
Nová generace EasyIP 2+
Stejná cena - lepší výkon
Na konci roku 2020 jsme vás informovali o připravované generační obměně nejprodávanější řady IP kamer Hikvision EasyIP 2+. Tato obměna začala zvolna probíhat od začátku roku 2021. V současné době nabírá na obrátkách, a to zejména u 2MP a 4MP modelů, jejichž sortiment můžete najít na našich stránkách. Nová generace EasyIP 2+ přináší lepší citlivost, Motion detection 2.0 s klasifikací osob a vozidel a výkonnější IR přísvit.
Objednávejte zde ...
 
Nová generace NVR Husky
Kompletní řada s 5-ti letou zárukou
Milestone v květnu oficiálně představil novou generaci NVR s názvem Husky. Na rozdíl od předchozí generace, je zde mnohem větší výber modelů (20 kamer až 250 kamer, 2TB až 384TB aj.). Husky se dodává s již předinstalovaným VMS Xprotect, device licence je nutno dokoupit samostatně. Velkou výhodou je poskytnutá 5-ti letá záruka, formou Onsite support nex business day.
Objednávejte zde ...
 
Ještě širší nabídka biometrik
Identifikace krevním řečištěm dlaně
Vedle klasických otisků prstů v několika variantách snímání nebo vyhodnocování geometrie obličeje máte nyní možnost nabídnout svým zákazníkům i špičkovou technologii snímání a vyhodnocování osob pomocí krevního řečiště dlaně. Bezkontaktní, pohodlná, ultra přesná a hlavně rychlá technologie, která vám v přístupovém systému může kompletně nahradit fyzické karty.
Objednávejte zde ...
 
Systémy EPS Esser by Honeywell
Nyní dostupné u ADI
Naši nabídku špičkových technologií Honeywell pro projekty vyžadující kombinaci více systémů (optimálně stejné značky) nově rozšiřuje renomovaná značka systémů EPS Esser. Pro další informace prosím kontaktujte naše projektové oddělení nebo regionální obchodní zástupce.
Objednávejte zde ...

ZMĚNY V SORTIMENTU  
Poplachové systémy
Saltek Rack systém pro Ethernet v 19" skříních
  Inovativní systém Plug&Play multikanálových přepěťových ochran DL-PL-RACK-1U s vysokou flexibilitou změny konfigurace ochran podle rozsahu a kapacity IT sítě s možností umístění až 16 individuálních modulů SPD do společného boxu profilu 1RU dle volby uživatele.
CQR Výklopná tísňová tlačítka
  Jsou určena pro aplikace, kde je nezbytný diskrétní provoz. Jsou vhodné pro maloobchody a rezidenční objekty. Mohou být namontovány na zeď nebo pod stůl, jsou malé, uživatelsky jednoduché s rychlou a spolehlivou aktivací.
MM Group Nové detektory do výbušných prostředí
  Dvojice nových pohybových detektorů v provedení pro nasazení v prostředích s nebezpečím požáru nebo výbuchu výbušnin V2 nebo plynů a par. Pro správnou funkčnost je nutné je používat společně s jiskrově bezpečným relé například MM5016DC12 a zdrojem například MM2012.
Kamerové systémy
Hikvision Rozšíření nabídky 2. generace IP kamer EasyIP 4 AcuSense
  Tyto IP kamery začaly koncem roku 2020 nahrazovat řadu EasyIP 3. EasyIP 4 AcuSense nabízí vysokou citlivost (Powered by DarkFighter), AcuSense s klasifikací osob a vozidel a výkonnější IR přísvit. K dispozici jsou modely také se zábleskovým světlem (Strobe Light) a audio komunikací pro případné odstrašení narušitele. Nabídku kamer této řady postupně rozšiřujeme, aktuální sortiment najdete na našich webových stránkách. Označení kamer je DS-2CD2xx6G2-xxx
Hikvision Kamery ColorVu
  Sortiment HD analogových a IP kamer ColorVu 2. generace jsme zařadili do sortimentu koncem roku 2020. Nyní postupně dochází k dalšímu rozšíření sortimentu například o modely s motor zoom objektivem nebo o modely v černé barvě. Klíčovou vlastností kamer této řady je extrémně vysoká citlivost, která umožňuje kameře vidět barevně i za velmi nízké úrovně osvětlení. Kdyby i to nestačilo, je kamera vybavena bílým LED světlem pro nasvícení scény. Vysoká citlivost je dosažena kombinací objektivu s velmi vysokou světelností (clonou) F1.0 a velkým snímacím sensorem 1/2".
Axis Nová kamera AXIS P1455-LE 29MM
  Axis doplnil svou velmi populární bullet kameru AXIS P1455-LE s objektivem 3-9mm o model s rozsahem objektivu 10.9-29mm, který poskytuje šířku záběru 58° až 21°. Zároveň došlo ke zvýšeni dosvitu IR světla až na 80m. Oba modely jsou standardně vybaveny funkcemi jako WDR - Forensic Capture, Lightfinder 2.0, OptimizedIR, novou objektovou videoanalýzou Axis Object Analytics zaměřenou na detekci a klasifikaci osob a vozidel a souborem funkcionalit pod názvem Axis Edge Valut, které zabezpečují vysokou úroveň kybernetické bezpečnosti kamer.
Axis Nová kamera AXIS M3057-PLVE Mk II
  Nástupce 6MP hemisferické FisEye kamery AXIS M3057-PLVE. Novinkou u tohoto modelu jsou funkce jako antivandal provedení IK10, OptimizedIR, Zipstream H.265 a funkce pro vyšší kybernetickou bezpečnost Secure boot a Axis Edge Valut
Dahua Rozšíření sortimentu a dostupnosti
  Ve 2Q2021 jsme výrazně rozšířili nabídku a dostupnost sortimentu kamerových systémů Dahua. Aktuální přehled získáte na našich webových stránkách.
Sítě / LAN
Hikvision Nové Web a Smart managed switche
  Sortiment switchů jsme obohatili o novou ředu Web managed a Smart managed PoE switchů Hikvision 8 až 24 portů. Obě řady nabízí možnost konfigurace a zobrazení stavů a topologie v sw HikCentral Professional, iVMS-4200, Hik-Connect a Hik-ProConnect. Řada Web smart podporuje také konfiguraci přes webový prohlížeč. Tyto switche také podporují přenos na vzdálenost až 300m (10Mbps).
EKV
Dahua Průchodový detektor kovů
  Bezpečnost přístupu do budov vám, vedle samotných komponent kontroly vstupu, může ještě zvýšit průchodový detektor kovů s 18 detekčními zónami od spol. Dahua. Spolehlivý výkon za velmi příznivou cenu.
Domovní telefony / Zámky
Promix Elektromechanické zámky Promix
  Pro zabezpečení nejrůznějších skříněk, úložných boxů nebo i běžných dveří najdete nově v nabídce ADI elektromechanické zámky značky Promix. S malými rozměry, snímacími kontakty, velkou přídržnou silou a hlavně velmi příjemnou cenou.
IP Převodníky / Dohled
Huma Detektory kvality ovzduší Huma
  Vedle celé řady snímačů teploty, vlhkosti, úrovně osvětlení, úniku vody apod., vám nyní nabídneme i možnost automatického sledování kvality ovzduší ve vnitřních i venkovních prostorách, a to prostřednictvím detektorů značky Huma. Koncentraci oxidu uhličitého, těkavých organických látek nebo polétavého prachu už budete mít plně pod kontrolou.
EPS
LITES Nový jiskrově bezpečný ionizační hlásič
  Společnost LITES rozšiřuje sortiment adresných hlásičů o typ MHG 186 Ex - jiskrově bezpečný interaktivní ionizační hlásič s krytím IP65. Nezbytným příslušenstvím pro tento hlásič jsou: patice MHY 741 Ex a oddělovací jednotka MHY 946 Ex, potřebovat můžete i zakončovací zátku Zátka Ex pro uvedenou patici.
  Nové nerezové KTPO
  Naši nabídku klíčových trezorů nově doplňují i trezory v celonerezovém provedení; k dispozici jsou provedení s přípravou pro motýlkový zámek nebo pro cylindrickou vložku a s napájecím napětím 24 V ss nebo 12 V ss.

CENOVÉ ZMĚNY  
Poplachové systémy
Více výrobců Úprava prodejních cen některých výrobců a značek
  Jelikož celosvětově dochází k neustálému zvyšování nákladů na suroviny, služby a logistiku dochází k úpravě prodejních cen například u značek Jablotron, Pulsar, Risco, HIK (Pyronix), CQR atd.
Kamerové systémy
Více výrobců Úprava prodejních cen některých výrobců a značek
  Z důvodu zvyšování nákladů na suroviny, služby a logistiku dochází (nebo již došlo) ke změnám prodejních cen například u značek Avigilon, Belden, Dahua, Hikvision, aj.
EKV
Více výrobců Úprava prodejních cen některých výrobců a značek
  Úpravy cen u některých výrobců z oblasti přístup. systémů, zámků a IP dohledových prvků, v souladu se změnami ceníků příslušných dodavatelů.
Sítě / LAN
Tritón Úprava prodejních cen
  Zdražení rozvaděčů a měděných zemnících lišt.
Metel Úprava prodejních cen
  Zvýšení cen kompletního sortimentu o 5% (od 1.7.)
EPS
Více výrobců Úprava prodejních cen některých výrobců a značek
  Úpravy cen reflektující změny ceníků jednotlivých výrobců, směnných kursů a nákladů na dopravu.
Copyright © 2020 ADI Global Distribution
ADI je obchodní značkou Ademco CZ s.r.o. - Security Products o.z.