Platnost k datu: 18.1.2021
NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu  |  Cenové změny
 
Novinky Sortiment Ceníky Akční ceny Školení Projektanti Servis Kontakty O nás
VÝBĚR Z NOVINEK  
 
Bezdrátový zabezpečovací systém
Nově v sortimentu ADI
Profesionální nejen zabezpečovací systém s nadčasovým designem, moderní technologií, spolehlivý a jednoduchý na instalaci a uživatelsky přívětivý. Spojuje v sobě funkce zabezpečovacího systému, ochranu osob a majetku, domácí automatizaci a video verifikaci nebo dohled. To vše v jedné ústředně, která je spravovatelná prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.
Objednávejte zde ...
 
AcuSense 2. generace
Nová řada kamer Easy IP 4.0
V říjnu 2020 uvedl Hikvision na trh kompletní nabídku nové generace kamer z řady EasyIP 4. Cenově posadil tuto řadu na úroveň EasyIP 3, kterou nová řada postupně nahradí. Za stejnou cenu je tedy nyní k dispozici vyšší citlivost, VCA s klasifikací osob a vozidel a detekci tváře.
Více informací..
 
Kompletace řady MAXPRO Access
1dveřové a 4dveřové přístupové jednotky
Rodina přístupových kontrolérů MAXPRO Access (pokračovatelé bývalé řady "Northern") se rozrůstá o nové členy - 1dveřový MPA1 s miniaturními rozměry, díky kterým jej můžete umístit i do některých el.inst. krabic, a 4dveřový MPA1004 pro místa s vyšším počtem dveří. Nyní tak máte k dispozici kompletní paletu voleb kontrolérů podle typu přístupových míst.
Objednávejte zde ...
 
Designové odpovídací jednotky 2N
Audio i video v exkluzivním designu
Ve svých IP instalacích systémů domovních telefonů 2N můžete nově využít ucelenou řadu vnitřních jednotek - malé Indoor Talk nebo Indoor Compact, stejně jako funkčně našlapané a uživatelsky komfortní Indoor View nebo Indoor Touch v nové verzi.
Objednávejte zde ...
 
Nové napájecí zdroje řady ST
pro systémy EPS
Firma Elmdene ukončila výrobu napájecích zdrojů 2402STE a 2405STE, jejich místo zaujaly zdroje nové řady ST. Tyto zdroje jsou certifikované dle EN 54-4 a EN121010 (Požární odvětrávání), k dispozici je široký výběr typů lišících se výstupním proudem a velikostí krytu.
Objednávejte zde ...

ZMĚNY V SORTIMENTU  
Poplachové systémy
Jablotron Nové detektory a LTE komunikátor
  Do sortimentu periferií ústředen JA-100+ byly koncem roku 2020 zařazeny nové duální PIR + MW detektory a to jak ve sběrnicové, tak bezdrátové verzi. Vyznačují se elegantním vzhledem a jednodušší montáží. Jako další modul s funkčními vylepšeními přichází nový LTE komunikátor JA-194Y, který lze u ústředen JA-103K a JA-107K používat namísto komunikátoru JA-192Y.
Power Sonic Nové UPS řady PowerSteady a PowerPure
  Power Sonic jako světově známý výrobce akumulátorů rozšiřuje svůj výrobní program o UPS zdroje a to ve dvou produktových řadách - PowerSteady s Line interactive technologií a výkony do 3kVA, a řadou PowerPure s On line technologií a výkony do 10kVA.
Texecom Nové detektory řady Capture
  Detektory Capture splní všechny vaše potřeby detekce pohybu. Bezpečnostní systém je jen tak dobrý, jaká je jeho schopnost detekovat. Vaše dobrá pověst, vaše podnikání, vaše budoucnost a blahobyt vašich zákazníků - to vše závisí na správné volbě detekce pohybu. Nová řada detektorů pohybu od společnosti Texecom, Capture, je náš nejvýkonnější, nejspolehlivější a nejsnadněji instalovatelný rozsah detektorů vůbec.
Pulsar AWZG2 nové zdroje do stupně zabezpečení 2
  Průběžně dochází k produktové obměně sortimentu napájecích zdrojů tohoto výrobce, a proto zařazujeme do nabídky zdroje z řady AWZG2
ADI Univerzální zobrazovací tablo
  Jedná se o stejné provedení indikačního tabla GVM16PLED jako od systémů Galaxy, jen s tím rozdílem, že není vybaveno kompatibilní elektronikou systému Galaxy. Univerzální tablo se skládá se ze dvou částí - mechanické GVM16PLED-BOX a elektronické s LED diodami GVM16PLED-LED
Kamerové systémy
Axis Nová IP bullet kamera AXIS P1455-LE
  Koncem roku 2020 přibyla do portfólia kamera AXIS P1455-LE, která nahradila populární model AXIS P1435-LE. Tato kamera je vybavena nejnovějším chipem Artpec-7 a všemi funkcemi jako WDR - Forensic Capture, Lightfinder 2.0, OptimizedIR a v neposlední řadě novou objektovou videoanalýzou Axis Object Analytics zaměřenou na detekci a klasifikaci osob a vozidel.
Axis Nová multisensor kamera AXIS P3715-PLVE
  Nová multisenzorová IP dome kamera s 2 kamerovými moduly (senzory). Každý má rozlišení 2MP a je vybaven VF objektivem 3-6mm se záběrem 95° až 48°. Kamerové moduly jsou flexibilně polohovatelné což umožňuje velmi komplexní pokrytí složitějších scén jako např. křížení chodeb apod.
Axis Nová AXIS V5925 PTZ - kamera pro Live přenosy
  Speciální kamera určena především pro Live streaming, tedy živé přenosy typicky z konferencí, zasedání zastupitelství, sportovních a kulturních akcí, bohoslužeb apod. Kamera nabízí rozlišení 2MP, snímkování až 60fps, XLSR vstup pro audio, 3G-SDI a HDMI výstup aj. Kamera je dodávána s 3měsíční trial licencí aplikace Camstreamer.
Dahua Nová generace DVR řady WizSense
  DVR této řady nabízí videoanalýzu, o kterou se stará samostatný AI chip. K dispozici je rozpoznání tváře včetně definice atributů jako pohlaví, věk, brýle, knír apod. Druhou možností je využití DVR pro perimetr kde je k dispozici až 10 typů videoanalýz.
Hikvision Nová generace NVR řady AcuSense
  Hikvision představil koncem roku 2020 inovovanou řadu NVR AcuSense. Tyto NVR jsou vybaveny videoanalytickými funkcemi na bázi Deep Learning a nabízí dvě oblasti: rozpoznání tváře a perimetr. Videoanalýza může běžet nad obrazem ze standardních kamer, nebo z kamer s vlastní videoanalýzou např, s funkcí Face Capture.
Honeywell Nová projektová řada IP kamer 60 Series
  Honeywell pokračuje v obnově Video portfolia, které je nyní rozšířeno u novou řadu IP kamer s označením 60 Series. Jedná se o projektově zaměřenou řadu, která nabízí modely s rozlišením 5MP (2MP pro PTZ) a to výhradně s motor zoom VF objektivy. Kamery této řady nabízí mimo standardní funkce jako WDR 120dB, citlivost 0.04 lx, také základní sadu videoanalytických funkcí. Velký důraz je kladen také na kybernetickou bezpečnost.
Honeywell Nové NVR řady 30 Series
  Honeywell doplnil novou střední řadu IP kamer s označením 30 Series také o NVR, které jsou zatím k dospozici pro 8 nebo 16 IP kamer. V kombinaci s IP kamerami Honeywell řad 30/60 Series je zabezpečeno šifrováním mezi kamerou a NVR a také mezi NVR a vzdáleným klientem vč. mobilních app. Zároveň lze využít Smartcodec pro snížení datového toku a potřebné záznamové kapacity
Vosker Nová kategorie mobilních bezdrátových kamer VOSKER
  V nabídce jsou k dispozici dva modely kamer, V100 a V200 doplněné o bohaté příslušenství. Společnou charakteristikou těchto kamer je, že pro přenos obrazu využívají pouze mobilní síť 4G/LTE. Model V200 je navíc vybaven baterii a solárním panelem, může tedy fungovat i bez externího napájení. Nejběžnějším využitím těchto kamer jsou mobilní objekty nebo místa, kde není k dispozici Wi-Fi a/nebo napájení a není tedy možno využít běžný video systém. Typické oblasti jsou: stavebnictví, zemědělství, chataření, camping, jachting a mnoho dalších jako např. monitorování černých skládek apod.
W Box Technologies Nový multifunkční tester IP a analogových kamer
  Integrovaný tester analogových a IP kamer. Podpora IP kamer s podporou ONVIF (H.264, H.265) a analogových kamer (CVBS, AHD, TVI, CVI). Další možnosti testeru jsou PoE test a TDR RJ45 Cable Test. Tester zajišťuje také napájení kamer 12 VDC (1A). Výdrž baterie 6-8 hodin provozu.
Wisenet Nová řada IP kamer Wisenet L
  V prosinci 2020 uvedl Wisenet na trh novou řadu ekonomických IP kamer, které jsou k dispozici s rozlišením 2MP v provedení vnitřní a venkovní dome a bullet. V nabídce jsou modely s pevným i VF objektivem. Největší změnou proti předchozí řadě je, že kamery splňují NDAA podmínky
Wisenet Nová řada IP kamer Wisenet X
  V listopadu 2020 uvedl Wisenet na trh novou generaci IP kamer projektové řady Wisenet X. Tato nová generace je vybavena nejnovějším a velmi výkonným chipem Wisenet 7. Nabízí rozlišení 6MP a 4K, extrem WDR, stabilizaci obrazu se zabudovaným gyro senzorem, výbornou citlivost, sadu video a audio analytických funkcí aj.
Wisenet Nová řada IP kamer Wisenet X / PTZ Plus
  Koncem roku jsme do sortimentu zařadili novou řadu otočných PTZ kamer z řady Wisenet X. K dispozici jsou modely s rozlišením 2MP, 6MP a 4K se zoomy 30x až 40x. Kamery jsou vybaveny IR přísvitem do až 200m, stěračem, funkcí sledování osob a vozidel na bázi AI aj.
Wisenet Nová řada NVR Wisenet WAVE
  Žhavou novinkou z konce roku 2020 je řada NVR s názvem Wisenet WAVE. Podobnost názvu se známým VMS není náhodná, protože se vlastně jedná o stejný sw, který je dodávaný spolu s hw. K dispozici jsou NVR s 8 a 16 PoE/PoE+ vstupy s různými kapacitami HDD, které lze podle potřeby navyšovat. NVR mají předinstalované 4, 8 nebo 16 kamerové licence. Podle potřeby je možno tyto licence dále rozšiřovat.
Sítě / LAN
Trendnet Nová řada Web Smart Gigabit PoE switchů pro kamerové systémy
  Tyto switche jsou navržený speciálně pro použití v IP kamerových systémech. Mezi speciální funkce patří: zobrazení dostupného PoE budgetu, ping na každý port s možností jej vypnout/zapnout, kalendář pro PoE porty, přímá komunikace s kamerami přes ONVIF, použití PoE+ až na 200m (snížení rychlosti na 10Mbit) aj. V nabídce jsou modely s 8 a 16 Poe/PoE+ porty.
EKV
2N Nové přístupové modely 2N Access Unit 2.0
  Ještě širší možnosti realizace přístupových systémů s moduly od 2N. Ať už chcete pro přístup používat jen karty samotné, karty v kombinaci s PINy zadávanými na dotykové klávesnici nebo přístup zajistit pohodlnou identifikací mobilním telefonem, moduly 2N Access Unit ve verzi 2.0 pro vás budou skvělým prostředkem, jak toho dosáhnout. Pro samotné přístupové systémy i pro vestavbu do intercomových panelů 2N Verso.
Domovní telefony / Zámky
FERMAX 2drátový systém domovních interkomů DUOX PLUS
  Profilovaná řada 2drátových domovních audio i video interkomů od španělského výrobce FERMAX dostala novou PLUS verzi. Ještě delší kabeláž, ještě více telefonů i videotelefonů na 1 napájecí zdroj a hromada dalších vylepšených vlastností. A se skvělými designovými telefony, v handsfree i sluchátkové verzi.
EPS
Pulsar Nové napájecí zdroje s informačním LCD displejem
  Firma Pulsar v loňském roce provedla generační obměnu svých napájecích zdrojů pro systémy EPS a původní zdroje řady EN54 nahradila novou řadou EN54C. Tato řada nyní zahrnuje i nové zdroje vybavené informačním LCD displejem a možností dálkového monitoringu pomocí datového komunikačního rozhraní.
FFE Změna v sortimentu lineárních hlásičů Fireray
  Z důvodu ukončení výroby hlásičů Fireray 50R a Fireray 100R jsou tyto typy dostupné již jen v omezeném množství a po jejich doprodání se s těmito dlouhodobě velmi úspěšnými výrobky rozloučíme. Jejich nástupcem je pro dosahy do 50 m hlásič Fireray One (obj. kód 6010-100), pro dosahy do 120 m pak tento hlásič ve spojení s odraznou sadou 1010-000. Tato sada nahrazuje i obdobnou sadu FIRERAY5000 100m kit, jejíž výroba byla rovněž ukončena.
Apollo Nové zápustné optickokouřové detektory
  Firma Apollo zařadila do svého bohatého sortimentu prvků pro systémy EPS i 2 nové typy hlásičů pro zápustnou montáž. Tyto typy jsou určené všude tam, kde by z estetických nebo bezpečnostních důvodů nebylo použití klasických bodových hlásičů možné. Tyto nové hlásiče patří do nové perspektivní řady Soteria, jsou však kompatibilní se všemi systémy podporující protokol Apollo XP95.

 

CENOVÉ ZMĚNY  
Poplachové systémy
Ultratech Výrazné snížení cen průměrně o 10% a prodloužení záruky !
  Se začátkem roku snižujeme ceny akumulátorů řady Ultratech např. UT1270 (12V/7Ah) o 14%. Plošné průměrné zlevnění celé řady je 10%. Navíc prodlužujeme i délku záruky ze současných 12 na 24 měsíců !
Více výrobců Snížení prodejních cen např. W-Box, Elmdene, Yuasa, Xtralis, Mitech, Newell, Phoenix Contact v rozsahu od 2 do 7%
Více výrobců Zvýšení prodejních cen např. Honeywell, Alarmtech, Power Sonic, Takex v rozsahu od 1 do 10%
Více výrobců Cenové změny produktů např. Novar, GJD, Visonic, Texecom, CQR
Kamerové systémy
Více výrobců Snížení prodejních cen Axis, Milestone a Wisenet o cca 2.5%
Více výrobců Snížení prodejních cen AG Neovo a Mobotix o cca 4.5%
Více výrobců Snížení prodejních cen většiny HDD WD a Seagate
Více výrobců Cenové změny některých produktů Hikvision, Honeywell, Raytec, Videotec, W Box Technologies
Sítě / LAN
Více výrobců Cenové změny některých produktů Trendnet a Veracity
IP Převodníky / Dohled
HW group Snížení cen teplotních čidel až o 72%
  Výrobce HW group velmi výrazně snížil ceny svých běžných teplotních čidel v provedení IP67, a to až o 72%. Čidlo s plochým kabelem (ideální např. pro sledování teplot v chladicích zařízeních) zlevněno o 62%. Dálkové sledování teplot je tak pro vás výrazně dostupnější.
EPS
Více výrobců Úpravy cen reflektující nové ceníky výrobců a situaci v oblasti mezinárodní přepravy.
Copyright © 2020 ADI Global Distribution
ADI je obchodní značkou Ademco CZ s.r.o. - Security Products o.z.