NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB Platnost k 1.7.2019
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu  |  Cenové změny
 
Poplachové systémy
 
 
  Alarmtech Magnetické kontakty
 
 
    Průběžně je stále rozšiřován sortiment MG kontaktů, tak aby byl co nejkomplexnější.
 
     
 
Kamerové systémy
 
 
  Axis Nová řada malých NVR Axis Companion Recorder
 
 
    Axis nově uvolnil pro východoevropský trh svou řadu malých NVR s názvem Axis Companion Recorder. Tyto NVR se dodávají v provedení pro 4 kamery s 1TB HDD a pro 8 kamer se 2TB nebo 4TB. NVR jsou standardně vybaveny PoE switchem. Zvýhodněná prodejní cena těchto NVR je podmíněná registrací AXIS Companion Specialist, kterou můžete provést sami na https://www.axis.com/en-us/companion/buy/become-an-axis-companion-specialist nebo prostřednictvím zástupců ADI nebo AXIS.
 
     
 
Přístupové systémy
 
 
  Honeywell WIN-PAK ve verzi 4.7
 
 
    Vlajková loď našich přístupových systémů - řešení WIN-PAK od Honeywellu - vychází v nové verzi 4.7. Podpora nových operačních systémů, kompatibilita s požadavky GDPR nebo možnosti připojení nových síťových videorekordérů od Honeywellu.
 
 
 
 
  Nedap Nové verze ANPR modulů pro využití RZ (SPZ) jako prvku pro vjezd autem
 
 
    Rodina modulů ANPR holandského výrobce Nedap dostává nového člena druhé generace těchto produktů - "dlouhodosahovou" čtečku značek ANPR v2 LR. Společně s dříve uvedenou "krátkodosahovou" verzí v2 SR a výkonným modulem Lumo vám tak nově nabídnou ještě vyšší výkon a přesnost při rozpoznávání značek nebo integrovaný výstup Wiegand pro přímé propojení s libovolným přístupovým systémem.
 
     
 
Systémy EPS
 
 
  Honeywell Mobilní aplikace Alarm Scan
 
 
    Jako příslušenství k autonomním bateriově napájeným požárním detektorům a detektorům CO nyní můžete používat novou mobilní aplikaci Alarm Scan dostupnou pro iOS i Android. Tato aplikace umožňuje získat z detektoru informace o jeho stavu, zbývající životnosti baterie a další údaje, z nichž je pak možné vytvořit profesionální testovací zprávu. Aplikace je kompatibilní pouze s detektory, jež mají na krabičce uvedeno logo aplikace (dodávky cca. od začátku roku 2019).
 
 
Poplachové systémy
 
 
  Honeywell Úprava prodejních cen sortimentu Novar
 
 
    Od 1.7. jsou v platnosti nové ceny na sortiment ústředen, čteček, příslušenství, detektorů atd. značky MB Secure / MB series německého výrobce Honeywell Security Deutschland.
 
 
 
 
  Power Sonic Máme pro vás další zlevnění !
 
 
    Na začátku května jsme zlevnili VRLA akumulátory v průměru o 10% a pokles ceny pokračuje a to dalším průměrným zlevněním o 5% od 1.7 !
 
 
 
 
  Optex Zlevnění některých produktů
 
 
    Od 1.7. jsou některé vybrané výrobky zlevněny o více něž 10%.
 
 
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    Od posledního vydání ceníku v březnu 2019 již došlo k úpravě prodejních cen u dodavatelů Jablotron, Power Sonic, Pyronix, Saltek, Texecom a Pulsar.
 
     
 
Kamerové systémy
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    Úprava prodejních cen u některých výrobců většinou v rozsahu do 2%
 
     
 
EPS
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    Nový ceník výrobků firem Detectortesters, Algoplus a KOPOS
 
Novinky  |  Sortiment  |  Ceníky  |  Akční ceny  |  Školení  |  Projektanti  |  Servis  |  FAQ  |  Kontakty  |  O nás