NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE PRODUKTŮ A SLUŽEB Platnost k 8.10.2018
Výběr z novinek  |  Změny v sortimentu  |  Cenové změny
 
Poplachové systémy
 
 
  Phoenix Contact Napájecí zdroje na DIN lištu a svorkovnice - PRODEJ ZAHÁJEN!
 
 
    Zařadili jsme do nabídky nově řadu zdrojů MINI-PS, STEP-PS a UNO-PS s montáží na DIN lištu v různých napěťových a výkonových variantách pro použití v širokém spektru instalací včetně kvalitních svorkovnic řady PTFIX.
 
 
 
 
  Saltek Sortimentová obměna ochran řady DM za BDM a řady DMG za BDG
 
 
    Stále více aplikací se objevuje vně budov (staveb), proto jsou nové přepěťové ochrany řad BDM a BDG pro signálové linky upraveny tak, aby splňovaly i zkušební test D1 s impulsním proudem s tvarem vlny 10/350 μs. Tím jsou tyto ochrany vhodné jak pro užití na vstupu do objektu, tak těsně před zařízením. Lze je tak využit pro linky vstupující do objektu i v rámci objektu. Pro zjednodušení jsou v nabídce skupiny ochran s vyjímatelným modulem pro signálové a telekomunikační linky pouze nové řady BDM a BDG a řady DM a DMG v tomto provedení jsou zrušeny.
 
 
Kamerové systémy
 
 
  Mobotix Inovace u kamer Mobotix
 
 
    Mobotix kompletně obměnil svou řadu IP kamer a původní řadu "A" nahradil řadou "B". Hlavním rozdílem je dostupnost rozhraní MxBus, které je nyní k dispozici u všech kamer "B"
 
 
Přístupové systémy
 
 
  HID Moduly pro upgrade čteček iCLASS SE na verzi Bluetooth
 
 
    Čtečky iCLASS SE můžete nyní i v instalaci upgradovat na verzi s rozhraním Bluetooth a využít tak možnosti identifikace smaprthonem přes toto rozhraní na vzdálenost až několika metrů. Současně moduly odemykají i možnost komunikace přes OSDP rozhraní. Společně s moduly je uvolněna i mobilní aplikace HID Reader Manager, pomocí níž (a Bluetooth rozhraní) může instalační technik měnit konfiguraci čteček, nahrávat nové firmwary apod.
 
 
  Morpho (Idemia) První bezdotyková čtečka otisků prstů
 
 
    Společnost Morpho (nově Idemia) představila kompaktní provedení čtečky otisků prstů, která umožňuje vyhodnocovat hned 4 otisky prstů najednou, a to dokonce bezkontaktně - při "mávnutí" rukou nad snímačem. Vysoká rychlost vyhodnocení a uživatelská přívětivost předurčují čtečku k nasazení i na frekventovaných místech, kde bylo dříve umístění biometriky problematické nebo dokonce nemyslitelné. Zachována zůstává možnost společné správy s ostatními čtečkami téhož výrobce, ze společné aplikace MorphoManager.
 
 
Systémy EPS
 
 
  LST Nová generace bezdrátových hlásičů a RF modulů
 
 
    "Bezdrátové prvky řady FI700/RF jsou postupně nahrazovány novými z řady FI720/RF. Při nezměněné ceně nové hlásiče nabídnou životnost napájecích baterií až 8 let, v nabídce je pak nově měřicí sada umožňující profesionální návrh bezdrátového systému detekce požáru a jeho snadnější zprovoznění. POZOR!!! Nové prvky nejsou se svými ekvivalenty z řady FI700/RF zpětně kompatibilní!"
 
 
Poplachové systémy
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    "V tomto vydání ceníku dochází k cenovým změnám u více dodavatelů, u některých zlevňujeme u některých je tomu naopak. Z dodavatelů vybíráme například: - CQR sortiment sdělovacích kabelů - Elmdene výrazné až 15% zlevnění některých komponentů - Eaton trvalé snížení ceny o 20% u UPS typ 5E650i - Power Sonic a Ultratech sortiment VRLA akumulátorů - Visonic bezdrátové a drátové komponenty - Pulsar sortiment napájecích zdrojů a příslušenství - Honeywell Novar aktualizace prodejních cen vybraných produktů MB Series"
 
 
Sítě / LAN
 
 
  Nexans Zvýšení prodejních cen
 
 
    Společnost Nexans od 1.9.2018 výrazně plošně zvyšuje ceny u všech výrobků.
 
 
Perimetr
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    U většiny klíčových dodavatelů venkovního zabezpečení snižujeme ceny.
Z dodavatelů vybíráme například:
- RBtec Ltd. plotový systém IronClad
- Advanced Perimetr Systems plotový systém Flexiguard Fence
- Senstar detekční systém Omnitrax
 
 
Kamerové systémy
 
 
  Více výrobců Úprava prodejních cen
 
 
    U některých produktů dochází k cenovým změnám na úrovni 1% až 2% v důsledku změn cen výrobců a fluktuace kurzů.
 
 
Systémy EPS
 
 
  Partner Zvýšení cen
 
 
    Firma Partner přistoupila k plošnému zvýšení cen svých reproduktorů pro evakuační ozvučovací systémy, toto zvýšení tedy promítáme do prodejních cen.
 
Novinky  |  Sortiment  |  Ceníky  |  Akční ceny  |  Školení  |  Projektanti  |  Servis  |  FAQ  |  Kontakty  |  O nás