CCTV
 
 
  Axis AXIS M310x-L(VE) - nová řada ekonomických vnitřních a venkovní IP dome kamer
    Kamery této řady nabízí rozlišení 2MP nebo 4MP, dále IR přísvit do 15m a jak již bývá u Axisu zvykem tak i přes zajímavou cenu funkce WDR Forensic Capture a Zipstream.
 
 
  Axis AXIS C1004/2005 - nová řada IP reproduktorů
    Axis doplňuje svůj úspěšný produkt (AXIS C303-E) o IP reproduktory v designu vhodném pro komerční i residenční aplikace. Samozřejmostí je podpora SIP, PoE a integrace do VMS.
 
 
  Flir FC-xxx R - ekonomická řada termálních kamer pro měření a detekci teploty a změn
    Tato řada obsahuje kamery s rozlišením 320x240 nebo 640x480 a je vhodná do aplikací kde je potřeba monitorovat teplotu v rozsahu -10°C až 110°C a detekovat její vychýlení z přednastavené hodnoty až ve 4 zónách.
 
 
  Hikvision DS-2CD63C2F - výkonná 12MP hemisférická kamera 360°
    Nový model hemisférické kamery s velmi vysokým rozlišením 12MP. Kamera podporuje přednastavené pohledy i digitální PTZ. Je vybavena IR přísvitem do 15m a dodává se také ve zodolněném provedení IK10.
 
 
  Hikvision PanoVu - vícesensorové přehledové kamery
    Jedná se o sérii multisensorových kamer, které disponují vysokým celkovým rozlišením, které je potřebné pro sledování velkých ploch jako stadiony, parkoviště, náměstí apod. K dispozici je také model s 2MP PTZ kamerou, která velmi vhodně doplňuje celý systém a nabízí velmi rychlou reakci a dokonalý detail v jakémkoliv místě.
 
 
  Hikvision Nové IP PTZ kamery Smart (Profi) řady
    Přinášíme vám sérii nových velmi výkonných IP PTZ kamer z Profi (SMART) série. Za zmínku stojí nejvýkonnější model DS-2DF8836I5V-AELW, který nabízí 4K rozlišení, 36x optický zoom a laserový přísvit do 500m!
 
 
  Hikvision Nová řada IP kamer pro rozpoznávání SPZ
    Jedná se o úplně novou řadu IP kamer, které jsou vybaveny algoritmem pro rozpoznávání SPZ. Tato řada nabízí modely v různém provedení a s různými parametry jako je typ IR světla, ohnisková vzdálenost objektivu, maximální rychlost vozidla apod.
 
 
  Honeywell Rozšíření ekonomické řady IP kamer Performance
    Honeywell výrazně rozšiřuje nabídku svých ekonomických IP kamer řady Performance. Jedná se o modely s rozlišením 2MP nebo 4MP vybavenými WDR 120dB. K dispozici jsou provedení dome, ball a bullet a to jak s fixními tak s motor zoom objektivy.
 
 
  Raytec Vario(IP)2 - nová generace nejlepších IR světel na trhu
    Raytec přichází s novou řadou LED světel s názvem Vario 2. Oproti předchozí řadě Varion nabízí tyto světla vyšší výkon při stejné nebo dokonce nižší ceně. K dispozici jsou modely různých výkonů včetně světel s PoE napájením nebo možnosti ovládání po TCP/IP. K dispozici jsou také v provedení s vlnovou délkou 940nm nebo bílým světlem.
 
 
  Seagate SkyHawk - nová řada HDD určených pro kamerové systémy
    Tato řada nahrazuje původní modely Surveillance. Nabízí vyšší výkon při zachování stejné cenové úrovně.
 
 
  Wisenet Samsung Wisenet P - nová řada ultra výkonných 4K IP kamer
    Vlajková loď Wisenet Samsung, která vyniká zejména vysokým 4K rozlišením (8MP/30fps) a maximálním rozlišením 12MP (12MP/12fps). Tyto kamery disponují všemi moderními funkcemi jako H.265, Wisestream, WDR, Smart Codec aj.
 
 
  Wisenet Samsung XRN-3010 - nový výkonný NVR pro střední aplikace
    Nový výkonný síťový rekordér Wisenet Samsung pro střední a větší aplikace. Rekordér může zaznamenávat až 64 IP kamer s max. rozlišením 12MP a celkovým datovým tokem pro záznam 300Mbps. Rekordér podporuje H.264/265 a WiseStream. Pro záznam lze použít až 8HDD s celkovou kapacitou 64TB.
 
 
  Wisenet Samsung PRN-4011 - nový výkonný NVR pro náročné aplikace
    Nový velmi výkonný síťový rekordér Wisenet Samsung pro náročné aplikace. Rekordér může zaznamenávat až 64 IP kamer s max. rozlišením 12MP a celkovým datovým tokem pro záznam 400Mbps. Rekordér podporuje H.264/265 a WiseStream. Pro záznam lze použít až 12HDD s celkovou kapacitou 96TB. Podpora vyhledávání na základě metadat.
 
 
  Wisenet Samsung SSM Enterprise - pokročilý videomanagemet sw
    Pokročilý VMS (Video Management Software), který poskytuje možnost efektivní práce se živým videem, záznamem nebo poplachovými událostmi v rozsáhlých systémech. Tento VMS spolupracuje se všemi rekordéry Wisenet Samsung anebo přímo zaznamenává obraz z IP kamer. K dispozici je řada modulů jako např. Transaction server, Virtual Matrix apod.
 
 
Sítě / LAN
 
 
  Metel Rozšíření nabídky přepěťových ochran analog i IP
    Doplňujeme do sortimentu několik modelů přepěťových ochran jak pro Ethernet včetně Hi PoE, tak pro HD analogové systémy.
 
 
  Metel Aktualizace a rozšíření nabídky průmyslových switchů
    Rozšiřujeme pro vás nabídku menežovatelných průmyslových switchů od tuzemského výrobce Metel. Pomoci těchto switchů lze navrhnout různé topologie a vlastnosti sítě, samozřejmostí je podpora LAN-RING. Tyto switche splňují požadavky na průmyslový standard včetně provozní teploty v rozsahu –40°C až+70°C.
 
 
  Metel Nabídka vybavených venkovních rozvaděčů vhodných pro kamerové body
    Přinášíme sortiment venkovních rozvaděčů s různým stupněm výbavy, jako jsou průmyslové zdroje, optické kazety, přepěťové ochrany apod. Rozvaděče je možno doplnit dalšími prvky Metel jako např media konvertory.
 
 
  Trendnet Rozšíření nabídky switchů
    Současnou nabídku switchů rozšiřujeme o 16ti portový Gigabit PoE switch, dále o velmi výkonný 12ti portový 10Gigabit switch a v neposlední řadě o zajímavý 5ti portový průmyslový switch.
 
 
  Trendnet Nové vnitřní a venkovní Access Pointy
    Jedná se o několik modelů univerzálních Access Pointů s různými výkony a parametry. Některé modely jsou vhodné také jako Point-to-Point pojítka pro přenos Ethernet vzduchem.
 
 
  Trendnet Nová nabídka media konvertorů
    Zavádíme do sortimentu ucelenou řadu media konvertorů Trendnet.
 
 
  Trendnet Přenos Ethernet po rozvodech 230V
    Zajímavým doplňkem pro vaše aplikace může být systém, který umožňuje přenos Ethernet v rámci budovy po rozvodech 230V.
 
 
EKV
 
 
  FERMAX Přístupové kity pro malé instalace s autonomní správou - karty, klávesnice i RF
    Pro malé instalace s typicky 1 dveřmi a bez nároků na správu přes PC můžete nově využít i sestavy (kity), které obsahují vše potřebné pro realizaci: čtečku (event. čtečku s klávesnicí), kontrolér, ruční IR programátor, karty / přívěšky i nap. zdroj. V případě RF kitu je to pak sada ovladačů (tlačítkových vysílačů), RF přijímač s výstupy a nap. zdroj.
 
 
Domovní telefony / Zámky
 
 
  FERMAX Designové dveřní panely s dotykovými LCD pro větší domovní instalace
    Fermax uvádí na trh špičkové dveřní audio i videopanely v designu UrbanLine (MDS systém) a Hi-Line (IP systém Lynx) s dotykovými LCD pro ovládání, vestavěnou RFID čtečkou a řadou nadstandardních funkcí.
 
 
EPS
 
 
  Apollo Rozšíření sortimentu adresných linkových prvků o nové vstupně-výstupní moduly a majáky
    "Nové vstupně-výstupní moduly z řady Soteria nahrazují některé starší moduly a rozšiřují výběr dostupných typů. Díky možnosti volby provozního režimu jsou použitelné i ve stávajících instalacích s produkty řad XP95 a Discovery. Nové adresné majáky vyhovující normě ČSN EN 54-23 jsou k dispozici v provedení pro montáž na zeď i na strop, vybírat můžete mezi červenou a bílou barevnou verzí."
 
 
POPLACHOVÉ SYSTÉMY
 
 
  Optex Nový ceník výrobce Optex
    V souvislosti s novým ceníkem prvků vnitřního i venkovního zabezpečení společnosti Optex došlo k úpravě cen u většiny komponentů. Některé jsou levnější, některé naopak dražší.
 
 
  Eaton Snížení cen UPS
    Od 3.4. do 30.6 2017 můžete využít až 15% snížení cen pro UPS řad 9PX, 5P, 5PX a 5SC.
 
 
Domovní telefony / Zámky
 
 
  FERMAX Zlevnění vybraných videotelefonů a kitů VEO / VEO-XS (DUOX)
    Společnost FERMAX podporuje novou řadu videomonitorů VEO a VEO-XS nižšími cenami, stejně jako vybraných kitů (sestav) v technologii DUOX s těmito videotelefony
 
 
EPS
 
 
    Nové ceníky výrobců Apollo, No Climb, KOPOS a PRAKAB
    Jmenovaní výrobci provedli aktualizaci svých ceníků; potěšující je zejména plošné snížení cen všech kabelů PRAKAB.